Vairāk kā 100 gaļasproduktu veidu. Pasūti tieši no ražotāja

Kādas priekšrocības ir iepirkties GPU “Nākotne” internetveikalā?

close-ad

GPU “Nākotne” ir vieni no retajiem ražotājiem, kas preci piegādā līdz namdurvīm visā Latvijā un esošajā situācijā, kad veikalos veidojas rindas tas ir ļoti būtiski. Internetveikalā shop.gpu.lv/ ir vairāk nekā 100 ražojumu – mājas kūpinājumi un kūpinājumi, vistas gaļas kūpinājumi, cīsiņi un sardeles, vārītas un pusžāvētas desas, kulinārija, cepamgaļas, cepamdesiņas un šašliks, gaļas uzkodas un arī svaigā gaļa. Tik plašu “Nākotnes” produktu sortimentu nepiedāvā neviens no mazumtirdzniecības tīkliem, turklāt vienmēr pieejami akcijas produkti ar atlaidēm līdz 40%

Iepērkoties nav noteikta minimālā pasūtījuma summa, bet pasūtījumiem virs 35 eiro ir pieejama bezmaksas piegāde visā Latvijā. Pasūtījuma piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā, atkarībā no piegādes dienas uz noteikto pilsētu vai novadu. Tieši no ražotāja iegādātā produkcija būs vissvaigākā.https://www.youtube.com/embed/XA-uN5R09NU

Kā iepirkties?

Lai iepirktos, ir nepieciešams tik vien kā reģistrēties. Pēc pasūtījuma noformēšanas apmaksu var veikt, norēķinoties ar maksājumu kartēm vai “PayPal”. Pasūtījumus ir iespējams veikt tiešsaistes režīmā jebkurā diennakts laikā. Lielākā daļa “Nākotnes” klientu iepērkas regulāri, jo ir novērtējuši, ka tas ir ērti, izdevīgi, garšīgi.

Kādus jaunumus pagaršot?

Žāvētas, karsti kūpinātas gaļas uzkodas ar augstu proteīna saturu “Beef Jerky” un “Pork Jerky” novērtēs gan jaunieši, gan autobraucēji, gan arī veselīga dzīvesveida piekritēji.

Cūkas kakla karbonādes cepetis ar ķiplokiem un pipariem būs ideāla un spēcinoša maltīte – pēc pagatavošanas tas būs sulīgs un mīksts.

Garšīga maltīte būs arī “Lēni sautēts cūkas stilbiņš”, kas savā sulā zemā temperatūrā gatavots aptuveni 14 stundas un kuru mājās tikai jāuzsilda.

Kā uzkodu uz maizītes varat pagaršot tumšā kūpinājuma pusžāvēto desu ”Grīvu delikateses”, ar Himalaju sāli un bez pievienotām e-vielām.

Recepte iedvesmai:

Vistas giross ar biešu krēmsieru, kaltētiem tomātiem uz dārzeņu maizes

Dārzeņu maize 10 šķēles
Krēmsiers 300 g
Vistas giross Nākotne 300 g
Kaltēti tomāti 150 g
Biešu sula
Zaļumi dekorēšanai

Maizi pirms pasniegšanas var apgrauzēt cepeškrāsnī. Uz tās kārto vistas girosu, kaltētos tomātus, krēmsieru, kuru pirms tam samaisa ar biešu sulu. Dekorē ar zaļumiem.

Par uzņēmumu

SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” (GPU “Nākotne”) ir Latvijas ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi pilna cikla gaļas pārstrādē. Uzņēmums atrodas Nākotnē, Jelgavas novadā un ir viens no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas ražo augstvērtīgus, inovatīvus un pasaules tendencēm atbilstošus produktus.

2020.gada martā, sekojot augošajam pieprasījumam pēc attālinātas pārtikas iegādes, uzņēmums uzsāka tirdzniecību internetā, atverot interneta veikalu shop.gpu.lv/

Raksts: https://www.delfi.lv/news/national/commercials/vairak-ka-100-galasproduktu-veidu-pasuti-tiesi-no-razotaja.d?id=52931213