SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks”, viens no vadošajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, aicina iedzīvotājus palikt mājās un pēc iespējas mazāk apmeklēt veikalus, tai skaitā, savus firmas veikalus. 

SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks” veikalos ir veikti drošības pasākumi klientu un pārdēvēju labklājībai un drošībai. Ir uzstādīti aizsargstikli kases zonā, ir izvietota informācija un uzlīmēts marķējums uz grīdas ar ieteikumiem par drošu distanci, tāpat arī ir ieteikums norēķiniem ar bankas karti.

SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks” ir plašs savs loģistikas tīkls, kas nodrošina piegādes visā Latvijas teritorijā pietiekami daudz klientiem, t.sk., valsts iepirkumu sektorā. Lai iedzīvotāji saņemtu produktus uz  klientam pieejamāko un drošāko vietu visā Latvijas teritorijā, uzņēmums ir  pārstrukturējis un pielāgojis resursus, lai veiktu bezmaksas piegādes pasūtījumiem virs 25 EUR. Īpaši ir vērts izcelt to, ka piegādes notiks visā Latvijas teritorijā, ne tikai Rīgā. Produktu cenas nemainīsies no to saņemšanas vietas, t.i., produktu cenas ir tādas pašas kā firmas veikalos un loģistikas izmaksas sedz pats uzņēmums. Preču sortiments un cenas ir pieejamas www.kgs.lv. Pagaidām norēķini ir iespējami tikai skaidrā naudā, taču tiek meklēti risinājumi kā nodrošināt bezskaidras naudas darījumus visā Latvijas teritorijā. 

SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks” aicina arī citus ražotājus ar lielām loģistikas iespējām rīkoties līdzīgi un nodrošināt produktu piegādi uz klientam drošāko vietu. Pēc situācijas normalizēšanās aicinām iedzīvotājus atgriezties mūsu firmas veikalos!

Sīkāka informācija pieejama mājaslapā un Facebook.

raksts: https://www.tvnet.lv/6936805/sia-kurzemes-galsaimnieks-uzsak-piegadi-majas-visa-latvijas-teritorija-rupejoties-par-iedzivotaju-labklajibu-un-drosibu